Ultrasonik Homojenizatör

Ultrasonik Homojenizatörler

Vibra-Cell™, araştırmacılar için mevcut teknolojik olarak en gelişmiş yüksek yoğunluklu ultrasonik homojenizatördür.

Vibra-Cell Ultrasonik Homojenizatörler

Son derece yetenekli ve çok yönlü, mikrolitreden litreye kadar çok çeşitli organik ve inorganik malzemeleri güvenle işleyebilir. Tipik uygulamalar şunları içerir: numune hazırlama, dispersiyon, hücre parçalama, ayrışma, homojenleştirme, partikül boyutunun azaltılması, toprak testi, transesterifikasyon (biyodizel üretimi dahil), nanoteknoloji (nanopartikül ve Grafen dispersiyonu dahil), kimyasal reaksiyonların hızlanması, gaz giderme ve atomizasyon.

Detaylı Bilgi

Qsonica Ultrasonik Homojenizatörler

Q700, günümüzde mevcut olan teknolojik olarak en gelişmiş ultrasonik homojenizatördür. Son teknoloji ürünü dokunmatik ekran arayüzü, sezgisel kontrol sunar ve kullanıcı dostu bir deneyim sağlar. Bir Ultrasonik Homojenizatörün en önemli özelliği yeniden üretilebilirliktir. Geliştirilmiş dahili devre daha verimli çalışmayı, numuneden numuneye tutarlılığı ve en önemlisi güvenilir bir sonucu garanti eder.

Detaylı bilgi

DNA and Chromatin Shearing Çözümleri

Qsonica, Kromatin ve DNA’yı kesmek için rutin olarak kullanılan çeşitli cihazlar sunar. Q800R sistemi en gelişmiş seçeneğimizdir ve en yüksek verimi sunar.

Detaylı bilgi

Uygulamanız için uygun Ultrasonik Homojenizatör modelini ve aksesuarı seçmenize yardımcı olalım. 0312 472 21 18 numaralı telefonu arayın veya iletişim formu doldurunuz.