Manyetik Karıştırıcı

Manyetik Karıştırıcılar

DLAB manyetik karıştırıcılar, dünyanın en çok satan profesyonel laboratuvar karıştırıcılarıdır. Isıtma özellikli veya ısıtma özelliksiz çeşitli miktarları işlemek için eksiksiz bir DLAB manyetik karıştırıcı yelpazesi mevcuttur. Açık veya kapalı kaplarla kullanılan DLAB ısıtıcılı manyetik karıştırıcıları, karmaşık görevlerin bile kolayca üstesinden gelir. Örneğin, bir kontak termometresi yardımıyla ayarlanan sıcaklığı hassas ve etkili bir şekilde düzenlerler. DLAB manyetik karıştırıcılar diğer üreticilerin ürünlerinden% 25 daha az enerji gerektirdiğinden; DLAB cihazları çevre için iyidir ve ayrıca enerji maliyetlerinizi düşük tutar. DLAB’ın manyetik karıştırıcılarının geliştirilmesinde işlevsellik, güvenlik ve uzun ömürlülük ana odak noktasıdır.

DLAB MS-H280-PRO Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı 280°C

DLAB MS-H280-PRO ısıtıcılı manyetik karıştırıcı, günlük uygulamada küçük hacimli görevlerin üstesinden gelmek için ideal, çok ekonomik fiyatlı bir LED dijital ısıtıcılı manyetik karıştırıcıdır, maks. 280 ° C’de sıcaklık. Bu kompakt ünite, bir hotplate, karıştırıcı veya kombinasyon olarak kullanılabilir.

Detaylı bilgi

DLAB MS-H-Pro+ Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı 20L/1500 rpm/340°C

MS-H-Pro+, piyasadaki teknik olarak en gelişmiş ısıtıcılı manyetik karıştırıcılarından biridir. Hem ısıtma hem de karıştırma işlevleri ve PID teknolojisi için bağımsız arkadan aydınlatmalı LCD ekranlar ve +/- 1ºC’de sıcaklığı kontrol eder. Ayrıca, son derece uzun ömür ve mükemmel performans için bir DC fırçasız motor içerir.

MS-H-Pro+ 340 ° C ısıtıcılı manyetik karıştırıcıları, üstün kullanım kolaylığı sağlayan tüm önde gelen güvenlik standartlarını ve özelliklerini içerir ve uygun maliyetlidir. Kimyasal sentez, fiziksel ve kimyasal analiz, biyofarmasötik vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılırlar.

Detaylı Bilgi

DLAB MS7-H550-Pro Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı 20L/1500 rpm/550°C

MS7-H550-Pro, piyasadaki teknik olarak en gelişmiş ısıtıcılı manyetik karıştırıcılarından biridir. Hem ısıtma hem de karıştırma işlevleri ve PID teknolojisi için bağımsız arkadan aydınlatmalı LCD ekranlar. MS7-H550-Pro, sıcaklığı +/- 1ºC’de kontrol eder. Ayrıca, son derece uzun ömür ve mükemmel performans için DC fırçasız motor içerir.

DLAB 550 °C serisi manyetik karıştırıcı, zorlu uygulamalar için geliştirilmiştir. Kimyasal sentezde, fiziksel ve kimyasal analizlerde, biyo-farmasötiklerde vb. Yaygın olarak kullanılır. Cam seramik çalışma plakası, fırçasız DC motor ve harici sıcaklık sensörü ile birlikte çalışma plakası sıcaklığı 550 ° C’ye kadar optimize edilir.

Detaylı Bilgi

Verimli laboratuvar protokolleri için ideal manyetik karıştırıcı hakkında bilgi, öneri ve ipuçları edinin.